Одношарові покрівельні мембрани - швидкість монтажу і гарантія від протікань

аватар: tnua

 

Основна мета нових технологічних розробок – підвищення якості будівництва, скорочення його термінів, оптимізація робочого про­цесу та підвищення надійності зведених об’єктів. Склади і торгові комплекси, ангари і заводи потребують технологічних і якісних ма­теріалів для гідроізоляції покрівлі. Для таких будівель, як правило, важливими параметрами є швидкість монтажу мембрани і її вар­тість, а з іншого боку – довгострокова гарантія від протікань.

2012-11-06_104515

Унікальність розробки матеріалу Тех­ноеласт СОЛО РП1 від Корпорації Тех­ноНІКОЛЬ полягає в тому, що потрібно докласти чимало зусиль, щоб матеріал підпалити. Ні кинута цигарка, ні випад­ковий феєрверк не пошкодять покрі­вельну поверхню з Техноеласт СОЛО РП1. Він не поширює полум’я «РП1» і має помірну горючість «Г2» завдя­ки спеціальному складу в’яжучого та структурі матеріалу.

Нині одношарові мембрани є до­сить поширеними в провідних євро­пейських країнах. Враховуючи цей досвід, Корпорація ТехноНІКОЛЬ само­стійно розробила надміцний матеріал для одношарової покрівлі, який відпові­дає основним параметрам будівництва (швидкість монтажу, довгострокова га­рантія від протікань) та успішно засто­совується в країнах СНД та Європи.

Техноеласт СОЛО РП1 виготовляють шляхом двостороннього нанесення на армовану поліефірну основу бітумно-полімерного в’яжучого, що склада­ється з бітуму, СБС (стирол-бутадієн-стирол) полімерного модифікатора, мінерального наповнювача (тальк, до­ломіт, інше) та антипіренів. Для захис­них шарів використовують грубозер­нисту посипку (сланець сірий, сланець алюмінізованний, базальт) зверху і не­ткане полотно або плівку знизу.

Основа із спеціального поліесте­ру забезпечує міцність і високу ста­більність розмірів матеріалу. Відби­ваюча здатність (відбиття світла та тепла) збільшена завдяки застосуван­ню спеціально розробленого «срібно­го» складу.

Техноеласт СОЛО РП1 не поступаєть­ся двошаровим матеріалам за фізико-механічними характеристиками. Його потенційний термін служби – понад 30 років, що мінімізує експлуатаційні ви­трати. Збільшена товщина матеріалу до 5 мм та його висока еластичність (роз­ривна сила 900/700 Н, відносне подо­вження понад 30%) дають змогу систе­мі витримати сильний механічний вплив і впоратися з подвійним навантаженням. Окрім того, Техноеласт СОЛО РП1 здат­ний затягувати місця пошкоджень – «са­мозаліковуватися».

Нескладний технологічний монтаж у поєднанні зі швидкістю – істотна пе­ревага даного продукту від ТехноНІ­КОЛЬ. Однак важливо пам’ятати, що для ефективної роботи матеріалу впро­довж усього терміну служби необхід­ний професійний монтаж матеріалу та якісне сплавлення швів. Автоматичне обладнання Варімат або спеціальний пропановий пальник дає змогу вико­нати цю роботу у 1,5 рази швидше від стандартного методу наплавлення.

Застосування нових технологій дещо збільшує вартість продукції, але якщо подивитися на ціну «комплексно­го рішення» (вартість укладання «під ключ»), то помітно, що технічні харак­теристики сучасних матеріалів дають змогу скоротити не лише майбутні екс­плуатаційні, а й одноразові витрати на влаштування покрівлі. Прикладом та­ких ефективних рішень є одношарова мембрана Техноеласт СОЛО РП1. За оцінками експертів, у найближчі декіль­ка років вона буде вкривати не менше, ніж 20% пласких покрівель із великою площею.

Для інформації:

2012-11-06_104553

Відомо, що причиною 98% протікань покрівлі є неякісно виконані шви. Вирішити цю про­блему можна, поклавши покрівельний мате­ріал у два шари так, щоб шви нижнього шару були перекриті матеріалом верхнього. Подво­єння витрат матеріалу, а також часу на про­ведення робіт – це компенсація за невисоку якість монтажу покрівлі. Більше того, під час дослідження, проведеного Науковим центром Корпорації ТехноНІКОЛЬ у 2006 році (10 смуг матеріалів завширшки 5 см і завдовжки 125 см із напуском 10 см були порвані на розрив­ній машині), виявлено ще один недолік по­крівельних робіт. Усі зразки порвалися не по шву, а поза ним. Це свідчить про те, що шов на покрівлі є найнадійнішим місцем під час механічних навантажень, а фізико-механічні властивості всієї конструкції визначаються характеристиками самого матеріалу.

Оптимальне рішення – застосування одно­шарового продукту, який за стійкістю до розривних і механічних навантажень іден­тичний до двошарового килима, але запобі­гає вадам «подвійного монтажу».

«ТехноНІКОЛЬ»

Служба технічної підтримки

0 800 50 07 05

www.tn.ua