Первое мансардное окно было разработано и изготовлено компанией VELUX в Дании 70 лет назад. На днях компания отметила свой десятилетний юбилей в Украине.

аватар: kharkovremont

ПІОНЕР ВИРОБНИЦТВА МАНСАРДНИХ ВІКОН - КОМПАНІЯ VELUX - ВІДЗНАЧИЛА ДЕСЯТИРІЧЧЯ В УКРАЇНІ ТА РОЗПОВІЛА ПРО ГОЛОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ РИНКУ

Київ, 19 листопада 2011 р. - На святкуванні 10-річчя діяльності VELUX в Україні генеральний директор компанії Юрій Ткаченко розповів про основні тенденції ринку мансардних вікон, уподобання українців та інноваційні технології, що пропонує компанія.
70 років тому датський винахідник-інженер та засновник компанії VELUX Віллум Канн Расмуссен винайшов і виготовив перше мансардне вікно у світі. Через 60 років VELUX, побачивши зростання попиту на свою продукцію в Україні, прийняла рішення про відкриття офіційного представництва та зайняла свою нішу серед найсильніших брендів в країні у секторі будівельних матеріалів.
Сьогодні продукція VELUX користується значним попитом на ринку мансардних вікон України. Якщо раніше мансардні вікна VELUX були здебільшого представлені у середньому та преміальному ціновому сегменті, то сьогодні у відповідь на потребу ринку, компанія розширила свій асортимент. Компанія VELUX пропонує широкий вибір вікон від масової продукції, таких як модель GZL, до ексклюзивної, наприклад, як вікно-балкон Cabrio. Такі пропозиції разом з політикою фіксації цін у гривні забезпечують стабільну позитивну динаміку продажів. Зважена стратегія розвитку дозволила компанії зрости більш ніж у 10 разів за 10 років на українському ринку.

Ефективність житлової площі

Світовий тренд, який знайшов відображення і в Україні - максимально ефективне використання кожного метру житлової площі. З 2001 року відзначається тенденція до використання мансардних вікон при реконструкції житла (надбудова додаткових житлових приміщень) і обладнання вже існуючих для проживання. Беручи до уваги чутливість українських покупців до зміни цін та відповідаючи на зростання попиту в економ-сегменті, з 2010 року в асортименті VELUX з'являються моделі низької цінової категорії. Зокрема ціни на люки для даху стартують від 960 грн.

Енергозбереження та «автономні вікна»

Через підвищення цін на електроенергію українці все частіше переймаються питанням її економії. Тому українські покупці останнім часом обирають вікна, які дозволяють максимально використовувати природне світло і економити електроенергію. У відповідь на бажання покупців платити менше за електроенергію, компанія VELUX запропонувала перші в світі «автономні» мансардні вікна з живленням механізму від енергії сонячних батарей. Західна Європа так само максимізує використання сонячних систем, але основним критерієм їх вибору є зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Як закордоном

Можливість подорожувати та побачити світ також вплинула на уподобання жителів України у дизайні та будівництві. Сьогодні спостерігається європейська тенденція до розширення попиту на різні варіанти мансардних вікон. Все рідше зустрічається застосування для мансард дормерів - конструкцій з вертикальними вікнами. У Європі за останні 100 років з'явилася величезна різноманітність конструкцій мансард, яка пожвавила вигляд будинків. Проте в Україні найпопулярнішими все ще залишаються класичні моделі мансардних вікон VELUX з відчиненням по центральній осі, які поєднують у собі традиційну датську якість та європейський стиль.
«Після 10 річного рубежу компанія не планує зупинятися на розвитку. В планах випуск нових інноваційних продуктів та запуск проектів. Так лише в 2011 році було запущено близько 10 новинок у всіх сегментах. А в 2012 році компанія, як раніше, буде приділяти увагу популяризації мансарди як житлового приміщення, у якому комфортно і затишно. У 2011 році компанія представила продукти в усіх цінових сегментах і в майбутньому буде дотримуватися цієї стратегії», - поділився планами генеральний директор компанії VELUX Юрій Ткаченко.

Довідка про компанію VELUX

VELUX - міжнародна компанія з виробництва мансардних вікон і сонцезахисних матеріалів, що має торгові представництва в 40 країнах світу. Компанія VELUX виробляє продукцію, яка продається майже по всьому світі, у 11 країнах. VELUX є одним з найсильніших брендів у світі у секторі будівельних матеріалів. Продукція VELUX сертифікована міжнародною організацією стандартизації відповідно до норм ІSO і OHSAS. Група VELUX нараховує близько 10 000 працівників. Головний офіс компанії VELUX знаходиться на Північ від Копенгагену, у місті Хорсхольм. Група VELUX входить до холдингу VKR A/S, який належить сім'ї засновника та громадським фондам. У 2010 оборот коштів VKR холдингу склав 2,3 млрд євро та прибуток після оподаткування - 237 млн євро.
Додаткову інформацію про компанію VELUX можна знайти на сайті www.velux.ua

Контакти для ЗМІ:

Дар'я Козлова, Nords PR Ukraine, (044) 220-16-92, (095) 332 52 73, e-mail: velux@nordspr.com.ua
Анна Марченко, маркетинг-координатор «ВЕЛЮКС Україна», (044) 291 60 70, e-mail: anna.marchenko@velux.com